Zastrzeżenia

Zawartość niniejszej witryny internetowej stanowi wyraz osobistych poglądów autora i w żadnym fragmencie nie jest „rekomendacją” w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. nr 206, poz. 1715) oraz w ramach innych aktów prawnych, w tym MAR (Rozporządzenie Market Abuse Regulation).
Witryna hosssa.pl oraz autorzy wpisów i komentarzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie ich wypowiedzi.

Jednocześnie wszystkie materiały, koncepcje, wyliczenia, teorie i teksty są chronione prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułów w jakiejkolwiek formie jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie za pisemnym pozwoleniem autora (zakładka ‚
Kontakt‚) i na zasadach przez niego ustalonych.

Jeden komentarz

  1. Pingback: Gdzie po kredyt na PGE przy wysokiej redukcji zapisów? | hosssa.pl - A Ty co myślisz o rynkach finansowych?

Możliwość komentowania jest wyłączona.